poniedziałek , 20 września 2021
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Torby SW-Motech Legend Gear – czyli jak spakować się na wyjazd i nie wyjść z mody!

Niemiecki producent ma w swej ofercie szeroką ofertę akcesoriów, która potrafi zaspokoić wszelkie potrzeby motocyklistów. W nasze ręce trafiły wybrane produkty z serii Legend Gear, które stworzone zostały tak by jak najlepiej pasować do wszelkiej maści motocykli w stylu retro, vintage lub custom.

 

Torba na bak 

Kiedy ruszamy na przejażdżkę naszym stalowym rumakiem, to, czego nie zmieścimy do torby noszonej na udzie możemy schować w torbie przymocowanej na baku motocykla. Torba SW-Motech Legend Gear Accesory Bag LA2 mocowana jest do baku naszego redakcyjnego Triumpha Street Scramblera za pomocą dedykowanego do motocykli Triumph z serii Bonnevile pasa. Całość wygląda estetycznie i solidnie i taka jest w istocie. Systemy łączeń wzorowane na ekwipunku wojskowym znakomicie sprawdzają się w praktyce, są pewne i niezawodne. Ubrany w te akcesoria motocykl prezentuje się jeszcze bardziej rasowo. W zestawie torby znajdziemy pokrowiec przeciwdeszczowy

Ceny: torba – 179 zł, pas 349 zł

Uzupełniniem wyposażenia naszego Triumpha jest torba LR1. Tak naprawdę jest to plecak, który dzięki systemowi dodatkowych pasów możemy łatwo przymocować do motocykla. Jak inne torby z serii Legend Gear, plecak wykonany jest z syntetycznej skóry Napalon oraz woskowanego płótna. Przy wymiarach 30 x 17 x 49 cm plecak ma pojemność 17,5 l. W razie potrzeby możemy go połączyć z innymi torbami Legend Gear, by zwiększyć jego pojemność.

Cóż możemy o nim powiedzieć? Jest stylowym, doskonale wykonanym i bardzo praktycznym gadżetem wysokiej jakości, który zdążył już potwierdzić w praktyce swoje zalety.

Cena: 719 zł

Torba na dokumenty

Doskonałym sposobem na to, by nie obciążać ubrania rzeczami, które musimy mieć stale przy sobie, jak dokumenty, portfel, klucze itd. może być stosowanie małej torby, którą przypina się do pasa lub nosi w sposób podobny jak rewolwerowcy na Dzikim Zachodzie nosili swoje Colty.

SW – Motech ma w swej ofercie rozwiązanie tego problemu. Akcesoria z serii Legend Gear mają to do siebie, że stanowią system, w którym można łączyć poszczególne elementy za pomocą zmyślnych pasków i szlufek. Torba Leg Bag LA8 mocowana jest w ten sposób do pasa LA 7, tworząc w efekcie coś na kształt kabury. Torba, jak i inne akcesoria z serii Legend Gear nawiązuje do stylu retro. Wykonano ją ze skóry syntetycznej Napalon i woskowanego płótna z wodoodporną powłoką wewnętrzną PU. Ma wymiary 19,5 x 13 x 5 cm i pojemność 1,25 l. We wnętrzu znajdziemy przegródki, kieszenie na karty kredytowe i paski na długopisy. Jeśli jej pojemność okaże się niewystarczająca, to nie ma problemu, bowiem za pomocą widocznych na zewnętrznej stronie płóciennych szlufek możemy ją połączyć z inną torbą, na przykład Accessory Bag. W zestawie dedykowana do torby „deszczówka”.

Ceny: torba Leg Bag LA8 -129 zł, pas LA 7 – 89 zł

Sprawdź także

Legendarny garnek – Bell C 500

W nasze ręce trafił Bell Custom 500. Nie będzie w tym żadnej przesady jeśli powiemy, …

Dodaj komentarz