poniedziałek , 20 września 2021

Światowa prezentacja motocykli Harley-Davidson na sezon 2021.

 

Pandemia zmusza producentów do niestandardowych działań. Harley-Davidsno zapowiedział, że prezentacja jego nowych modeli odbędzie się wirtualnie, a wydarzenie będzie dostępne równocześnie na całym świecie. Jakie asy w rękawie trzyma amerykańska marka dowiemy się 19 stycznia. Będziemy mogli zobaczyć pełną gamę motocykli, części i akcesoriów oraz wyposażenie do jazdy i odzież motocyklową.

Zaplanowanie premier motocykli na styczeń było decyzją kluczową z uwagi na to, że przed nami nowy rok pełen przygód” – powiedział Jochen Zeitz, prezes, dyrektor naczelny i przewodniczący rady nadzorczej Harley-Davidson. „Jesteśmy zachwyceni, że możemy zgromadzić ludzi z całego świata na jednym wirtualnym wydarzeniu, podczas którego podzielimy się naszymi inspiracjami i pasją, z jaką tworzyliśmy motocykle na 2021 rok, w tym Pan America, czyli nasz pierwszy motocykl typu adventure Touring oraz opowiemy o niezliczonych możliwościach personalizacji motocykli i nowych trendach w zakresie akcesoriów i odzieży”.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się już teraz na stronie https://www.harley-davidson.com/pl/pl/products/bikes/future-vehicles/2021-virtual-product-launch.html

Pan America, to z pewnością model, który wzbudzi wielką ciekawość, bo to pierwsza tego typu maszyna w ofercie Harleya. Czy skutecznie zawalczy o serca tradycyjnych fanów marki i czy przyciągnie do marki entuzjastów turystyki motocyklowej w stylu adventure? To dla zarządu Harleya-Davidsona chyba najważniejsze pytania na najbliższą przyszłość. Podczas wirtualnej prezentacji 19 stycznia dowiemy się, co o nowym motocyklu myśli amerykański aktor, entuzjasta motocykli i poszukiwacz przygód Jason Momoa.

„Dzięki motocyklom i marce Harley-Davidson mogę ruszyć na poszukiwanie przygód ze wspaniałymi ludźmi i w niesamowite miejsca oraz szukać nowych inspiracji, podobnie jak w cyklu filmów „United We Will Ride” – powiedział Jason Momoa. „Byłem zachwycony propozycją współpracy, w ramach której umożliwiono mi wypróbowanie nowego motocykla Pan America 1250 ze stajni Harley-Davidson. To pojazd doskonały, łączący moją miłość do przemierzania bezkresnych, nieznanych dróg, z moim uwielbieniem dla marki. Wszyscy oszaleją na punkcie tego nowego motocykla Harley-Davidson”.

22 lutego 2021 roku – światowa premiera motocykla Pan America

Poza wydarzeniem zaplanowanym na 19 stycznia, 22 lutego 2021 roku Harley-Davidson ponownie połączy świat na wydarzeniu, podczas którego zostaną przedstawione dodatkowe informacje i pełna specyfikacja techniczna nowego motocykla Pan America 1250 typu adventure touring.

Bądź na bieżąco. Wejdź na https://www.harley-davidson.com/pl/pl/products/bikes/future-vehicles/pan-america.html

Sprawdź także

W WARSZAWIE OTWIERA SIĘ STREFA MOTO BMW URBAN GARAGE

Warsztaty, pokazy nowoczesnych i unikalnych modeli motocykli, jazdy testowe. Ponadto spotkania z ekspertami, zawodnikami motorsportu …

Dodaj komentarz