piątek , Sierpień 23 2019
Home / Customowe Wieści / Polski dealer zajął pierwsze miejsce w konkursie Bitwa Królów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej!

Polski dealer zajął pierwsze miejsce w konkursie Bitwa Królów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej!

Głosy można było oddawać od połowy stycznia. Z trzynastu motocykli z naszego regionu wybrano sześć najlepszych w publicznym głosowaniu. Trzy spośród nich zostały zgłoszone przez polskie salony Harley-Davidson. Zwycięzców etapu regionalnego wybrało profesjonalne jury, w skład którego wchodzili dziennikarze motoryzacyjni oraz projektanci i twórcy motocykli custom.

 

Laureaci w regionie CEE (w kolejności zajętego miejsca):

  1. H-D Łódź Polska
  2. H-D Wrocław Polska
  3. H-D Praha Czechy
  4. H-D Hradec Kralove Czechy
  5. H-D Poznań Polska
  6. H-D Banska Bystrica Słowacja

 

Warto przypomnieć, iż celem konkursu Bitwa Królów było zbudowanie zmodyfikowanego motocykla Harley-Davidson na bazie modelu Iron 883, Roadster lub Forty-Eight oraz dowiedzenie swych umiejętności, kreatywności i talentu w sztuce customizacji motocykli. Budowa motocykli pochłonęła tygodnie żmudnej pracy, od poszukiwania inspiracji i pomysłów, wykonania szkiców i zebrania zespołu, po przebudowanie poszczególnych maszyn, obejmujące cięcie, modyfikacje instalacji, spawanie i malowanie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w salonach Harley-Davidson zatrudnieni są mistrzowie w swojej profesji.

 

Przed nami jeszcze konkurs finałowy Bitwy Królów. W finale, który odbędzie się w listopadzie podczas motorshow EICMA w Mediolanie, wezmą udział zwycięskie motocykle custom z innych krajów i regionów Europy, a także Afryki i Bliskiego Wschodu. Tam też będzie wybrany, ogłoszony i koronowany Król Custom 2017.

 

Motocykle biorące udział w konkursie można zobaczyć na specjalnej stronie internetowej https://customkings.harley-davidson.com/pl_pl.

 

Sprawdź także

Triumph po raz kolejny sponsorem The Distinguish Gentleman’s Ride

W ostatni weekend września obędzie się jedyna w swoim rodzaju, międzynarodowa, charytatywna impreza motocyklowa – …

Dodaj komentarz