sobota , 15 sierpnia 2020

Polish Custom Show 2019

Rekordowo liczna publiczność odwiedzająca w pierwszy weekend marca Motorcycle Warsaw Show, czyli największe w naszej części Europy targi motocyklowe, oprócz prezentowanych przez importerów nowości, mogła w customowej strefie zorganizowanej wspólnymi siłami przez Wydawnictwo Custom Press, Custom Rings i Custom Cult, poczuć customowego bluesa i stanąć oko w oko z najlepszymi niestandardowymi motocyklami, jakie powstały w ostatnim czasie nie tylko w krajowych warsztatach. Do Mistrzostw Polski w Budowie Motocykli Customowych zgłosili się również customizerzy z Litwy i Ukrainy. Poziom rywalizujących motocykli stale rośnie, było więc na czym oko zawiesić. Jedną z nowości, jakie wprowadziliśmy w tym roku była wystawa klasycznych samochodów amerykańskich, które doskonale wpisały się w customowy klimat.

Jak podkreślają uczestnicy PCS i wystawcy customowej strefy, nasza impreza reprezentuje wysoki światowy poziom. Z pewnością może to być powodem do satysfakcji zarówno dla nas – organizatorów, jaki i dla uczestników Mistrzostw i wystawców.

To tylko dopinguje nas do tego, by dalej pracować nad tym jak jeszcze uatrakcyjnić naszą imprezę. Pierwsze pomysły już mamy.

Obszerniejszą relację z imprezy przeczytacie w majowym wydaniu magazynu Custom, zaś w tym miejscu prezentujemy wyniki Mistrzostw Polski w Budowie Motocykli Customowych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ilustrujących wszystko, co działo się na naszej imprezie oraz prezentujemy zdjęcia wszystkich maszyn rywalizujących w Mistrzostwach.

Na koniec wypada wymienić sponsorów nagród, a są nimi:

Motorcycle Storehouse, Custom Rings, Freestar, AGM, Metzeler, Harley-Davidson Polska, Deemeed, Jack’s Motorcycles, HRPP Records, Dobre Sklepy Motocyklowe  i Wydawnictwo Custom Press.

Autorzy zdjęć:

Horst Rösler, Rafał Dziorek, Irena Szewczyk i Lech Wangin

 

Sprawdź także

Z Metzelerem w Bieszczady – Sprawdzamy nowe uniwersalne „kapcie” od Metzelera

Na początku maja dostałem informację o możliwości przetestowania opon Metzeler Karoo Street na redakcyjnym KTM …

Dodaj komentarz