środa , 2 grudnia 2020

Polish Custom Show 2018 – nowa jakość na polskiej scenie

Polski ruch customowy rozwija się dynamicznie, co przed nami – organizatorami Mistrzostw Polski Motocykli Customowych, które od 2010 do 2017 roku odbywały się pod nazwą Custom Festival stawia coraz wyższe wymagania. By temu sprostać postanowiliśmy połączyć swoje siły z firmą Custom Cult i stworzyć imprezę na jeszcze wyższym poziomie.

W tym roku przenosimy imprezę do Warszawy, a mówiąc ściślej do centrum targowego PTAK Warsaw Expo, które mieści się w Nadarzynie przy Al. Katowckiej 62.

Tam w dniach 2-4 marca gościć będziemy najlepszych customizerów w kraju. Nie zabraknie również uczestników zagranicznych.

Mistrzostwa Polski w Budowie Motocykli Customowych będą odtąd integralną częścią większej imprezy zwanej Polish Custom Show. Będzie tam można zobaczyć nie tylko customowe motocykle, ale również odlotowe amerykańskie auta, oczywiście w customowym stylu. Do organizacji CSP została również zaproszona firma Game Over Cyles, której chyba nikomu w customowym gronie przedstawiać nie trzeba. W gronie organizatorów PCS znalazła się również firma Custom Rings, znana z produkcji najbardziej klimatycznej biżuterii motocyklowej, która wspiera nas od lat.

Wspólnymi siłami udało nam się pozyskać jako partnerów liczne firmy działające na polskim i europejskim rynku customowym, dzięki czemu pula nagród dla najlepszych wyniesie ponad 60.000 zł. Nasza impreza odbędzie się równolegle (w tej samej hali) z Warsaw Tattoo Days 2018, nie zabraknie więc dodatkowych atrakcji i kontaktu na żywo ze sztuką zdobienia ciała.

To będzie naprawdę gorący weekend! Można będzie zobaczyć niesamowity występ dziewczyn z The Fuel Girls, będzie tez pokaz burlesque w wykonaniu Pin Up Candy burlesce star, czy szalony, głupi i niebezpieczny Freak Show Lorda Insanity. Nie obejdzie się bez pokazu stuntu motocyklowego na motocyklu Harley-Davidson w wykonaniu Macieja Dopa – rekordzisty Guinessa w paleniu gumy jadąc oraz The Glob of Death – mrożący pokaz umiejętności jazdy motocyklem w kuli śmierci. Atmosferę dodatkowo podgrzeją najlepsze w Polsce tancerki pole dance. Polski customizing zyska więc należną mu oprawę.

Nie może Cię tam zabraknąć. Udział w Mistrzostwach lub wystawienie stoiska na Polish Custom Show to najlepsza możliwość zaprezentowania swoich umiejętności lub swoich produktów.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

PCS 2018

Dla Wystawców

Sprawdź także

To na razie pa.

No i stało się to, czego obawialiśmy się już od pewnego czasu. Dopadły nas nieubłagane …

Dodaj komentarz