niedziela , 25 października 2020

Marcowy numer magazynu już w sprzedaży.

No to się porobiło! Wszystkie znaki na niebie i ziemi zdają się wskazywać, że wszystko, co dobre już było, że czas beztroski już za nami. Koronawirus spowodował, że pokolenia ludzi urodzonych po II Wojnie Światowej, nie znające dotąd sytuacji, w której ich przyszłość, a nawet życie są zagrożone, muszą stawić czoła nieznanym od lat w cywilizowanym świecie zagrożeniom. Właśnie jesteśmy świadkami, jak z dnia na dzień zmieniają się realia naszego codziennego życia. I nie są to zmiany na lepsze.

Dlaczego piszę o tym w tym miejscu, na stronie internetowej magazynu poświęconego motocyklom customowym? Ano dlatego, że nam, wydawcom magazynu nowa sytuacja bardzo komplikuje  życie. Komplikuje oczywiście również Wam, naszym czytelnikom.

Marcowy numer magazynu rozpoczyna swą obecność na półkach w EMPiK-ach, salonikach prasowych i kioskach 16 marca bieżącego roku. Przewidując jednak spowodowane stanem epidemii trudności z dostępem do naszego wydawnictwa tradycyjnymi drogami, otwieramy sprzedaż internetową.

Custom numer 2 (72) marzec-kwiecień 2020 można zamówić bezpośrednio w redakcji.

W tym celu należy wpłacić kwotę 19,90 PLN na konto:

Wydawnictwo Custom Press Lech Wangin:

03-909 Warszawa, ul. Dąbrówki 18 lok. 7/8

Nr rachunku 39 1140 2004 0000 3902 5190 2400,

W tytule wpisując Custom nr 2 (72) oraz podając adres do wysyłki.

Z tego miejsca życzę wszystkim przyjemnej, odrywającej od stresującej rzeczywistości lektury i obyśmy spotkali się za dwa miesiące w pełnym zdrowiu i lepszych nastrojach.

 

Lech Wangin wraz z zespołem redakcyjnym.

Dodaj komentarz