wtorek , 26 października 2021
Zdjęcia: Tomasz Pulsakowski Modelka brunetka: Kinga Majchrowska Modelka blondynka: Urszula Toczko Modelka czerwone włosy/tatuaże: Miss Piggy

Kolejny sukces Game Over Cycles i ich Recydywisty

Podczas tegorocznego European Bike Week (EBW) polska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła dwie nagrody w konkursie „Custom Bike Show” zorganizowanym na EBW przez markę Harley-Davidson. Zbudowany przez GOC „The Recidivist” zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Custom” oraz prestiżową nagrodę publiczności – People’s Choice Award.

O motocyklu „The Recidivist” pisaliśmy już wielokrotnie, a jego portret znajdziecie w Customie 1/2015, teraz więc przypomnimy tylko, że maszyna inspirowana tradycjami środowiska motocyklowego oraz światem tatuaży ma wiele mechanicznych elementów, które kształtem przypominają maszynkę do tatuowania, a karoseria motocykla i nawet boczne powierzchnie opon pokryte są skórą, na którą artyści igły nanieśli motywy stanowiące spójną całość. Jest to więc chyba jedyny motocykl na świecie, który został autentycznie wytatuowany.

Działająca w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy firma Game Over Cycles zdobyła nagrody na European Bike Week już po raz trzeci. W 2013 roku stworzony przez GOC „Behemoth Bike” zdobył dwie nagrody: drugie miejsce w kategorii Radical oraz nagrodę publiczności – People’s Choice Award. W 2012 roku chopper GOC również zdobył nagrodę publiczności.

European Bike Week to największa impreza motocyklowa w Europie i jedna z największych na świecie. Zlot jest organizowany od 1998 roku i według danych organizatorów do austriackiej miejscowości Faak am See co roku przyjeżdża około 100 000 osób. Jej patronem jest najsłynniejsza firma motocyklowa świata – Harley Davidson.

European Bike Week

http://www.hogeuropegallery.com/ebw/

 

Game Over Cycles:

http://gameovercycles.pl

The Recidivist

http://gameovercycles.pl/galerie/galeria-motocykli/cheyenne-bike-the-recidivist/

Photos: Tomasz Pulsakowski
Model (brunette): Kinga Majchrowska
Model (blonde): Urszula Toczko
Model (red hair/tattooed): Miss Piggy

Sprawdź także

W WARSZAWIE OTWIERA SIĘ STREFA MOTO BMW URBAN GARAGE

Warsztaty, pokazy nowoczesnych i unikalnych modeli motocykli, jazdy testowe. Ponadto spotkania z ekspertami, zawodnikami motorsportu …

Dodaj komentarz