czwartek , 5 sierpnia 2021

Harley-Davidson Live Wire staje się rzeczywistością!

Europejska premiera elektrycznego motocykla Harley-Davidson LiveWire odbyła się podczas targów EICMA. Liwe Wire jest pierwszym tego typu pojazdem w stajni H-D. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że firma planuje wprowadzenie pełną ofertę pojazdów elektrycznych do 2022 roku.

Sami jesteśmy ciekawi jak nowy H-D będzie spisywał się na naszych drogach. Jaki będzie jego faktyczny zasięg w naszym klimacie, ładowanie, poręczność itp. Nasze ostatnie doświadczenia z przełomowymi motocyklami (Niken), potwierdzają tylko, że nie warto zawczasu skreślać czegoś co wydaje się dziwne, wrażenia z jazdy wszystko wynagradzają. Czy tak będzie tym razem?

Całkowicie nowy LiveWire będzie dostępny w sprzedaży w przyszłym roku. Dalsze szczegóły dotyczące cen i procesu składania zamówienia zostaną opublikowane w styczniu 2019 roku. Odwiedź stronę h-d.com, aby uzyskać więcej informacji.

Sprawdź także

W WARSZAWIE OTWIERA SIĘ STREFA MOTO BMW URBAN GARAGE

Warsztaty, pokazy nowoczesnych i unikalnych modeli motocykli, jazdy testowe. Ponadto spotkania z ekspertami, zawodnikami motorsportu …

Dodaj komentarz