wtorek , 26 stycznia 2021

CB4X – ciekawy koncept Hondy

 

Po raz piąty z rzędu Honda wykorzystała część swojego stoiska na EICMA nazwaną „Design Studio” jako tło do zaprezentowania czegoś zupełnie nowego – w tym przypadku odważnego projektu motocykla CB4X Concept. Jest on dziełem rzymskiego centrum badawczo-rozwojowego Hondy. Projekt powstały w wyobraźni twórczego plastyka Valerio Aiello i jego zespołu młodych projektantów łączy elementy motocykli sportowych i turystycznych. Hasło jakie przyświecało projektowi brzmi: „zabawa przez siedem dni w tygodniu”. Patrząc na zdjęcia motocykla nie trudno odgadnąć, co kryje się za tym hasłem. Zwarta kompaktowa sylwetka i dynamiczne linie cechują motocykl, który doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym wielkomiejskim ruchu jak i na autostradzie, krętych górskich drogach, czy na track dayu. Silnik maszyny jest klasycznym rzędowym czterocylindrowcem, który nieodłącznie kojarzy się z motocyklowym logo Hondy.

Honda CB4X to pomysł dedykowany kierowcom żyjącym sportową jazdą, którzy nie chcą rezygnować z relaksu, czy podróży z pasażerem, gdziekolwiek i kiedykolwiek taka podróż miałaby mieć miejsce.

Sprawdź także

Światowa prezentacja motocykli Harley-Davidson na sezon 2021.

  Pandemia zmusza producentów do niestandardowych działań. Harley-Davidsno zapowiedział, że prezentacja jego nowych modeli odbędzie …

Dodaj komentarz