Polish Custom Show 2018 – nowa jakość na polskiej scenie – Custom magazyn motocyklowy dla indywidualistów
sobota , Sierpień 18 2018
Home / Customowe Wieści / Polish Custom Show 2018 – nowa jakość na polskiej scenie

Polish Custom Show 2018 – nowa jakość na polskiej scenie

Polski ruch customowy rozwija się dynamicznie, co przed nami – organizatorami Mistrzostw Polski Motocykli Customowych, które od 2010 do 2017 roku odbywały się pod nazwą Custom Festival stawia coraz wyższe wymagania. By temu sprostać postanowiliśmy połączyć swoje siły z firmą Custom Cult i stworzyć imprezę na jeszcze wyższym poziomie.

W tym roku przenosimy imprezę do Warszawy, a mówiąc ściślej do centrum targowego PTAK Warsaw Expo, które mieści się w Nadarzynie przy Al. Katowckiej 62.

Tam w dniach 2-4 marca gościć będziemy najlepszych customizerów w kraju. Nie zabraknie również uczestników zagranicznych.

Mistrzostwa Polski w Budowie Motocykli Customowych będą odtąd integralną częścią większej imprezy zwanej Polish Custom Show. Będzie tam można zobaczyć nie tylko customowe motocykle, ale również odlotowe amerykańskie auta, oczywiście w customowym stylu. Do organizacji CSP została również zaproszona firma Game Over Cyles, której chyba nikomu w customowym gronie przedstawiać nie trzeba. W gronie organizatorów PCS znalazła się również firma Custom Rings, znana z produkcji najbardziej klimatycznej biżuterii motocyklowej, która wspiera nas od lat.

Wspólnymi siłami udało nam się pozyskać jako partnerów liczne firmy działające na polskim i europejskim rynku customowym, dzięki czemu pula nagród dla najlepszych wyniesie ponad 60.000 zł. Nasza impreza odbędzie się równolegle (w tej samej hali) z Warsaw Tattoo Days 2018, nie zabraknie więc dodatkowych atrakcji i kontaktu na żywo ze sztuką zdobienia ciała.

To będzie naprawdę gorący weekend! Można będzie zobaczyć niesamowity występ dziewczyn z The Fuel Girls, będzie tez pokaz burlesque w wykonaniu Pin Up Candy burlesce star, czy szalony, głupi i niebezpieczny Freak Show Lorda Insanity. Nie obejdzie się bez pokazu stuntu motocyklowego na motocyklu Harley-Davidson w wykonaniu Macieja Dopa – rekordzisty Guinessa w paleniu gumy jadąc oraz The Glob of Death – mrożący pokaz umiejętności jazdy motocyklem w kuli śmierci. Atmosferę dodatkowo podgrzeją najlepsze w Polsce tancerki pole dance. Polski customizing zyska więc należną mu oprawę.

Nie może Cię tam zabraknąć. Udział w Mistrzostwach lub wystawienie stoiska na Polish Custom Show to najlepsza możliwość zaprezentowania swoich umiejętności lub swoich produktów.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

PCS 2018

Dla Wystawców

Sprawdź także

Harley – Davidson wkracza na nowe segmenty rynku motocyklowego.

Świat się zmienia. Wg. danych producentów coraz mniej młodych ludzi interesuje się zakupem motocykla, by …

Dodaj komentarz