Home / Customowe Wieści / Poczuć się jak Marc Marquez

Poczuć się jak Marc Marquez

Honda wprowadziła do produkcji super ekskluzywny model, dzięki któremu dysponujący odpowiednio wypchanym portfelem entuzjasta sportowych motocykli będzie mógł poczuć emocje, jakich doświadczają najszybsi jeźdźcy z Mistrzostw Świata Moto GP.

RC 213V-S jest bowiem przystosowaną do jazdy po publicznych drogach wersją RC 213 V, czyli motocykla, na którym Marc Marquez zdobył dla Hondy Mistrzostwo Świata w królewskiej klasie w latach 2013 i 2014. Zamówienia na ten wyjątkowy motocykl można składać od 13. lipca bieżącego roku. Planowana jest sprzedaż w Europie, USA, Australii i Japonii. Jako cenę europejską podaje się 188.000 Euro łącznie z podatkiem – tyle, że cena ta obowiązuje w Niemczech, to znaczy uwzględnia niemiecki podatek. Ceny w innych krajach będą więc nieco się różnić w zależności od lokalnych przepisów. Sprzedaż prowadzona jest przez stronę: www.rc213v-s.com. Tam też możecie zapoznać się ze szczegółami technicznymi ekskluzywnego przecinaka Hondy.

Sprawdź także

Przeróbka Sportstera na rasowego Cafe Racera jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

Harley-Davidson zaprezentował nowe, fabryczne zestawy do modyfikacji Sportsterów. Dzięki akcesoriom Cafe Custom Kit można uzyskać …

Dodaj komentarz