niedziela , Maj 27 2018
Home / Customowe Wieści / Jack’s Motorcycles rozszerza działalność

Jack’s Motorcycles rozszerza działalność

Jacks’s Motorcycles, to pewny adres w Warszawie, jeśli masz Harleya i chcesz, żeby ktoś fachowo zaopiekował się twoim mechanicznym pupilem. Jeśli jeszcze nie masz Harleya, to też nie problem, bo możesz go kupić na miejscu. Firma działa od 2013 roku i przez ten czas systematycznie się rozwija. W pierwszych dniach września nastąpiła oficjalna inauguracja nowych działalności Jack’s Motorcycles.

Rozszerzenie działalności stało się możliwe po otwarciu nowej hali w tym samym budynku, przy ul. 17 Stycznia 39, w którym firma działa od samego początku. Mieści się tutaj komis motocyklowy, a także sklep z różnego rodzaju konfekcją i gadżetami, bez których żaden szanujący się entuzjasta amerykańskich motocykli obyć się nie może.

Nowa działalność Jack’s Motorcycles to wypożyczalnia Harleyów. Chcesz spędzić weekend w siodle amerykańskiej maszyny? Nie ma problemu, wszystko załatwisz na miejscu.

Kolejna nowość to Jack’s Motorcycles Rent & Travel. Firma organizuje wyjazdy do Hiszpanii, a konkretnie do miejscowości Calpe na wybrzeżu Costa Blanca. Wyjazdy odbywają się od września do początku grudnia, jest więc doskonała sposobność, by przedłużyć sobie sezon. Na miejscu w Calpe czekają Harleye. Każdy turnus trwa sześć dni, organizowane są turnusy turystyczne oraz szkoleniowo – turystyczne, które polecamy szczególnie, można bowiem korzystając z pomocy doświadczonych instruktorów z Easy Rider Motorcycles School doskonalić technikę jazdy na idealnych do tego krętych hiszpańskich asfaltach, chłonąc jednocześnie piękne widoki. I niech was nie zwiodą anglojęzyczne nazwy zaangażowanych w to przedsięwzięcie firm. Wszystkie osoby organizujące te turnusy to Polacy, nikt więc nie będzie musiał łamać sobie języka.

Wyczerpujących informacji na temat wyjazdów do Hiszpanii, wypożyczalni motocykli w Warszawie, czy wreszcie możliwości przezimowania motocykla udzielą wam pracownicy firmy telefonicznie: + 48 22 559 92 28, +48 602 848 661, lub mailowo: info@jacksmoto.pl

 

Sprawdź także

MT Tour 2018 w Gdańsku i Katowicach – zarejestruj się już dziś!

W czerwcu do Polski powraca MT Tour – największa impreza Yamahy dedykowana motocyklom ze słynnej …

Dodaj komentarz